Sluchátka 3M Peltor X2A-GA

Kategorie: Tlumiče hluku
Kód zboží: 1100000000392

3M PELTOR X2A SNR 31 dB
Lehká konstrukce. Kompatibilní s prostředky na ochranu zraku a filtračními polomaskami 3M. Vnitřní dvojitá drátěná konstrukce náhlavního pásku nabízí lepší rovnováhu, snadné nastavení a odolnost. Náhlavní pásek je elektricky izolovaný (DI-EL). Pro ochranu před střední až vysokou hladinou hluku, včetně mnohých průmyslových aplikací, jako jsou práce na silnici, výstavba atd. Hmotnost 220 g.

691,70 Kč s DPH
(571,65 Kč bez DPH)
Dostupnost: do 5 dnů
Případné dotazy produktu "Sluchátka 3M Peltor X2A-GA" můžete směřovat na tel. č. +420 283 910 460 nebo e-mailem na flopp@flopp.cz, rádi Vaše dotazy zodpovíme.


Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

Sluchátka 3M Peltor X2A-GA - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Pro profesionální práci jsou potřeba profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Pracovník, který používá profesionální pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme poskytovat pracovní pomůcky pro lidi, kteří jsou na svou práci hrdí.

Pokud sháníte Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, jste na správném místě. Značka 3M je kategorie ve které se nachází produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Na našem e-shopu si můžete zboží objednat rychle a bezpečně. Převážná většina produktů je skladem.

Vykonávejte svou práci jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Kvalitní produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA vám dá jistotu že budete pracovat komfortně a dodá pocit kvalitně odvedené práce. S pomocí produktu Sluchátka 3M Peltor X2A-GA který najdete na našem e-shopu v kategorii Značka 3M vám usnadní práci a můžete si být jisti že bude kvalitněji a lépe odvedená. Neztrácejte čas navštěvováním kamenného obchodu. Objednejte jednoduše během 10 minut na flopp.cz. Nabízíme pracovní oděvy, obuv, a další kvalitní zboží za nízké ceny. Chceme podporovat lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi chceme přinášet kvalitní vybavení pro práci jako například produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. U nás najdete produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA a jemu podobně. Podívejte se na naši nabídku v kategorii Značka 3M. Věříme, že najdete zboží, které vás zaujme, jako například "Sluchátka 3M Peltor X2A-GA". Pro profesionálně odvedenou práci potřebujete profesionální pomůcky stejně jako je náš produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Člověk, který používá naše profesionální pomůcky má větší pravděpodobnost že má svou práci dobře provedenou a tím pádem na ni může být hrdý. S produktem Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, který najdete v kategorii Značka 3M se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete.

Podporujeme lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci na našem e-shopu jako například produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA.

Hledáte Sluchátka 3M Peltor X2A-GA? E-shop flopp.cz nabízí Sluchátka 3M Peltor X2A-GA a jiné kvalitní výrobky například pracovní obuv, oděvy a další zboží za nízké ceny. Ulehčete si práci, jednoduše nakupte u nás v e-shopu, je to o mnoho snadnější než návštěva kamenného obchodu. A pracujte jako opravdový profesionál. Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Kvalita nestojí hodně peněz, náš e-shop to dokazuje. Nabízíme kvalitní výrobky a za solidní ceny jako je například Sluchátka 3M Peltor X2A-GA!

Pokud hledáte produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, jste na správné adrese. E-shop flopp.cz vám může nabídnout pracovní oděvy, obuv, a další zboží za skvělé ceny. Nákup v e-shopu je daleko jednodušší a příjemnější než nákup v běžném obchodě. Využijte i vy tuto možnost v e-shopu flopp.cz. Nabízíme Vám zboží Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, které si můžete objednat okamžitě. Častá výhoda e-shopu oproti klasickému obchdu je v lepší ceně. S výrobkem jako je Sluchátka 3M Peltor X2A-GA který můžete najít i v kategorii Značka 3M se budete cítit jako profesionál. Taky podle toho bude vypadat vaše odvedená práce. Nakupujte u nás na e-shopu, kvalitní a cenově dostupné zboží - vykonávejte svou práci jako profesionál. Většinou je pravidlem že za kvalitu musíte zaplatit hodně peněz. Náš e-shop takové pravidla nemá! U nás je možné nalézt produkty, které jsou stále kvalitní a jejich cena není vůbec vysoká. Snažíme se nabízet levné a kvalitní produkty jako je například Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Nic není důležitějšího než kvalitně odvedená práce, kterou dosáhnete pomocí Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Nikdo neudělá Vaši práci za Vás, ale pomocí našeho zboží, budete mít pocit, že je práce jednodušší.